حصیر پلاستیکی مسافرتی (زیرانداز حصیری)

داشتن حصیر های پلاستیکی یا یک زیرانداز حصیری کوچک در صندوق عقب خودرو ها شاید یک نیاز اساسی باشد. (مخصوصا اگر اهل سفر و مسافرت زیاد یا پیک نیک رفتن های هفتگی باشید!)

در ادامه ی این مطلب قصد داریم یک لیست قیمت کامل و به روز از انواع زیرانداز های حصیری پلاستیکی را به همراه لینک خرید اینترنتی از فروشگاه های معتبر (مانند دیجیکالا) به شما معرفی کنیم؛

زیرانداز-حصیری

مدل های زیرانداز حصیری به همراه قیمت

زیرانداز های حصیری که معمولا از جنس پلاستیک و مناسب برای مسافرت و تفریح هستند ابعاد مختلفی دارند.

به طورمیانگین قیمت زیرانداز حصیری به ازای هر مترمربع 15000 تومان است که با توجه به ابعاد، طرح و رنگ و برند سازنده ممکن است قیمت ارزان تر یا گران تری داشته باشد.

مثلا یک زیرانداز حصیری سفری که 6 مترمربع است حدود 90 تا 100 هزار تومان قیمت دارد. این حصیر پلاستیکی به عنوان زیر انداز برای حدود 12 نفر مناسب است.

حصیر-زیرانداز
حصیر زیرانداز

برای خرید اینترنتی و مشاهده قیمت انواع زیرانداز حصیری و حصیر های مسافرتی پلاستیکی روی دکمه زیر کلیک کنید:

ارسال پیام در واتس آپ »

حصیر مسافرتی (سفری)

فروش اینترنتی به همراه قیمت زیر انداز های سفری و حصیر مسافرتی و کمپینگ ضد آب با قیمت مناسب؛

حصیر-مسافرتی-سفری
حصیر مسافرتی

زیراندازهای مسافرتی در واقع یکی از وسایل مهم و لوازم سفر بوده که هم برای افراد و هم برای قرار دادن چادر های سفری و کوهنوردی روی آن مورد استفاده قرار می گیرند.

حصیر های سفری دارای مدل های مختلفی از نظر رنگبندی ، طراحی ، ابعاد و جنس بدنه می باشند که هر کدام با توجه به نیاز مشتریان تولید و به بازار عرضه شده است.

خرید اینترنتی حصیر پلاستیکی

حصیر-پلاستیکی
حصیر پلاستیکی

فروشگاه خانه حصیر مرکز فروش انواع حصیر چوبی ، پرده بامبو، و زیرانداز های حصیری چوبی است، اما حصیر پلاستیکی در فروشگاه برای خرید موجود نمیباشد. اما اگر اهل خرید اینترنتی باشید، از لینک سایت زیر مییتوانید قیمت حصیر های پلاستیکی را مشاهده و خریداری کنید.

ارسال پیام در واتس آپ »

حصیر زیرانداز (پیک نیک، کیفی)

مدل های مختلفی از زیر انداز وجود دارد، مانند مت یوگا و مدل های مخصوص ورزش و کوهنوردی. مت یوگا و زیرانداز از جمله وسیله های متداول در ورزش و استراحت هستند. در زیر با مدل های دیگر زیرانداز آشنا میشوید:

  • زیرانداز حصیری
  • زیرانداز پیک نیک
  • زیرانداز حصیر پلاستیکی
  • زیرانداز جاجیم (زیلو)
  • زیرانداز مسافرتی جاجیمی
  • زیرانداز مسافرتی
  • زیرانداز ورزشی
  • زیرانداز سفری
  • زیرانداز کیفی
حصیر-پیک-نیک
حصیر پیک نیک مدل کیفی
ارسال پیام در واتس آپ »